Zarządzanie klientami biura rachunkowego z Taxomatic

Biura rachunkowe zajmują się księgowością i rachunkowością różnych firm. Najczęściej ich Klientami są firmy średnie oraz małe. Wówczas jest ich wiele. Z tak sporą ilością podmiotów, które należy obsłużyć, biura rachunkowe nie zawsze sobie radzą. Doba ma przecież 24 godziny, a pracownicy odpowiadają za kilka lub kilkanaście projektów naraz.

Na tak kłopotliwą sytuację biur rachunkowych, których głównym problemem jest duże obłożenie i mała ilość czasu na kontakty z Klientami i przedstawianie im raportów z działań, jest jednak pewien sposób.

Okazuje się, że dla biur rachunkowych również powstają specjalne programy internetowe do prowadzenia księgowości i… ułatwiania komunikacji z Klientami! Jednym z przykładów takich programów jest narzędzie Taxomatic (https://www.taxomatic.pl), które stanowi istną rewolucję w branży! Taxomatic stawia na kompleksowość swoich funkcji oraz korzystne finansowo warunki, które pozwalają naprawdę na wiele za małe pieniądze.

Jak Taxomatic może pomóc w zarządzaniu projektami Klientów biur rachunkowych? Odpowiedzi są dwie:

 

  • dostęp do konta dla wielu użytkowników – a więc zarówno dla pracownika biura jak i dla Klienta,
  • mobilność narzędzia.

 

Dostęp dla kilku użytkowników

Taxomatic stawia na brak limitów. W tym kontekście będziemy mówili o limitach w dostępie do konta danego projektu. Zarówno pracownik biura rachunkowego, jak i Klient będą mieli wgląd we wszystkie akcje, jakie zostaną wykonane na koncie.

Dzięki temu rozwiązaniu Klient będzie mógł w każdej chwili zapoznać się z fakturami gromadzonymi przez biuro rachunkowe, z księgą przychodów i rozchodów, z wydatkami, przychodami, a nawet z analizami oraz raportami generowanymi okresowo.

To duże ułatwienie dla obu stron oraz ogromna oszczędność czasu. Coś, o co Klient spytałby telefonicznie lub osobiście, może teraz sprawdzić samodzielnie.

Mobilność narzędzia

Bardzo ważną cechą Taxomatic jest również jego mobilność. Dzięki niej możliwe jest korzystanie z niego zarówno w domu, biurze, jak i poza nimi – w podróży, na urlopie czy też podczas stania w korku. Taxomatic umożliwia korzystanie ze swoich zasobów za pomocą komputera, smartfona oraz tabletu. Dzięki temu jest jednym z najlepszych programów tego typu – jeśli nie najlepszym!